Новинки мережі готелів «NOVOSTAR» в Тунісі в сезону 2018!

Ірина Нікіфорова
12.04.2018

З 2013 року «NOVOSTAR» - гарант якості в Тунісі . Компанія Novostar Management - це компанія з управління готельними комплексами країни, на сьогоднішній день представляє 7 готелів, в яких реалізована унікальна авторська концепція відпочинку для російськомовних гостей.

На даний момент в мережі складаються: Club Novostar Dar Khayam , Club Novostar Omar Khayam , Club Novostar Sol Azur Beach Congress , Novostar Premium Bel Azur Thalassa , Novostar Khayam Garden Beach & Spa , Novostar Nahrawess Thalasso & Waterpark Resort , Club Novostar Les Colombes .

У сім'ї «NOVOSTAR» відбулося поповнення! Два готелю в Хаммаметі додалися до списку і готові до прийому гостей в кращих традиціях гостинності «NOVOSTAR».

Новинка «Novostar Hotels» - готель «Novostar Nahrawess Thalasso & Waterpark Resort» став частиною мережі в лютому 2018 року. Всі відгуки, датовані 2017 роком і раніше, ставляться з цього приводу попереднього менеджменту. У новому сезоні командою Новостар привнесений ряд позитивних змін до попередньої концепції, якості та сервісу в готелі.
Важлива інформація для маленьких гостей: функціонує виділена дитяча шведська лінія і дитяча обідня зона. Морозиво гостям пропонується як під час обіду, так і під час вечері.

Novostar Nahrawess Thalasso.jpg

Новинка «NovostarHotels» - готель «Club Novostar Les Colombes» - пляжний готель ідеально підходить для проведення спортивних зборів, аматорських змагань та організації team building. У розпорядженні гостей басейн 28м х 15м на 4 доріжки, 2 стаціонарні баскетбольні майданчики, 2 стаціонарні майданчики для пляжного волейболу, 9 тенісних кортів, професійне футбольне поле зі штучним покриттям. Увечері всі майданчики освітлені.


club les colombes.jpg

Один з популярних готелів сезону 2017, «Novostar Royal Azur Thalasso Golf», закрився на реновацію, очікуємо повне оновлення готелю в наступному сезоні 2019.


Novostar Royal Azur Thalasso Golf.jpg

Для постійних гостей діє програма лояльності «ЛІГАНовостар». Туристи, які відвідують готелі мережі втретє можуть претендувати на компліменти від готелю.

Ще одна з корисних інновацій мережі в цьому сезоні: запускається в роботу CALL center для турагентів. Російськомовний представник «NOVOSTAR», перебуваючи в Тунісі, зможе дати вичерпну інформацію з поточних питань. Зв'язатися можна через Viber і WhatsApp, номер телефону засекречений для туристів, але відомий агентам, які відвідували семінари туроператора «OASIS travel Ukraine».

hi2713_1256056.jpg

Готелі, які увійшли в «NOVOSTAR», вже позитивно зарекомендували себе на ринку. Для українських туристів готелі доступні для бронювання з туроператором «OASIS travel Ukraine». Туроператорoasis.com.uaпредставляє цю мережу в Україні на ексклюзивних правах.

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!