Кращі рифи Хургади

Тетяна Шевченко
19.07.2019

Відпочинок на морі - не тільки можливість отримати бронзову засмагу, відпочити від рутинних турбот і відвідати найкращі світові пам'ятки. Це ще й відмінний шанс освоїти новий навик і обзавестися цікавим хобі - спробувати підводне плавання! Розповідаємо де розташованінайкращі рифи Хургадидля незабутніх занурень з аквалангом. Запам'ятовуйте координати, купуйте тур і пакуйте валізи!

Узбережжя Червоного моря - джерело шикарних підводних «пейзажів», тому знайтиготель з хорошим рифом в Хургадіне так складно. Наприклад, варто звернути увагу на Coral Beach Hurghada (4 *), Hurghada Long Beach Resort (4 *), King Tut Aqua Park Beach Resort (4 *), Pharaoh Azur Resort (5 *), Serenity Makadi Beach (5 *), Jasmine Palace Resort (5 *).

dajving-2-2.jpg

Stoney Beach

Одним з кращих рифів, де можна зайнятися приголомшливим дайвінгом, є Stoney Beach. Місцеві жителі називають його «Голова лева» за характерним обрису оточуючих скель. Найкращий варіант - зануренняз судна, адже глибина в деяких місцях може досягати 60 м.

Ras Disha

Навітьнайкращі готелі Хургади з рифомне зрівняються з красою цього мальовничого підводного куточка. Так, Ras Disha хоч і відноситься до рифу Abu Hashish, але відомий як окреме місце для підводного плавання, адже саме в цій частині знаходиться чудовою краси грот і живуть незвичайні морські мешканці, наприклад скляні рибки, риби-ангели, риби-метелики і т. д.

ffef378786624293ad35c88ac9a3c1c7.jpg

Gota Abu Ramada

Через невеликі розміри і мілководдя (глибина 11 - 16 м) цей риф прозвали «акваріумом». Тут можна зустріти найрізноманітніших підводних мешканців і поспостерігати за їх поведінкою в природному місці існування.

Shaab Abu Nugar

Ще одинхороший риф біля готелю в Хургаді- Shaab Abu Nugar (найближчі готелі - Sea Star Beau Rivage, Palm Beach Resort і Royal Star Empire Beach Resort), назва якого в прямому перекладі звучить «батько басейнів». Подібне тлумачення пов'язано з тим, що Shaab Abu Nugar охоплює кілька лагун чарівної краси. Сам риф має Т-подібну форму і розташовується на невеликій глибині.

Shaab Abu Nugar-2.jpg

Careless Reef

Якщо бажаєте відчути себе в гостях у Посейдона, вирушайте досліджувати Careless Reef. Тутешні підводні пейзажі настільки чудові, що ви відчуєте себе як у казці. Корали ростуть на глибині 12-20 м. Судна, що доставляють нирців до дайв-сайту, найчастіше паркуються у рифових стовпів (ширина кожного такого «острівця» - близько 30 метрів). Крім коралів тут можна помилуватися рибами-метеликами, муренами, сірими рифовими акулами і рибами-ангелами.

Fanadir

Фанадір відомий яккращий риф Хургади.По-перше, тому що зі східної сторони він захищений від негоди. По-друге, тут розташовуються невеликі скелясті острови. І, по-третє, він по-справжньому прекрасний!

Фанадир-2-2-min.jpg

Shaab El Erg

Shaab El Erg - ще одне чудове місце, розташоване поблизу Хургади. Цікаво, що за формою риф нагадує підкову, що уклала в «обійми» прекрасну лагуну. Остання, до слова, прославилася завдяки бірюзового відтінку води, що додає їй загадковий, навіть в деякому роді містичний, вид.

Туристам радять досліджувати саме західну сторону рифа, так як там є мілководна протоку. Також в цих водах можна зустріти безліч дельфінів-афалін.

Shaab abu Ramada

Шааб абу Рамада - риф, який щорічно приваблює сотні любителів фрі-дайвінгу. У товщі води можна «наштовхнутися» на кораловий сад з великою різноманітністю підводної флори і фауни, від чого буде під враженням навіть бувалий аквалангіст.

Також популярність Шааб абу Рамаді обумовлена його особливостями. Зокрема, рівним дном і щодо невеликою глибиною. А такі «параметри», відмінно підходять для дайверів-новачків.

South Abu Ramada

На глибині 35 м під водою розташувалася стіна рифу South Abu Ramada, який відомий не тільки різноманітністю морських «жителів», а й особливостями ландшафту. Тут є невеликі стрімчаки, острівець і навіть таємнича печера. Відмінне місце для занурення!

Shaab-El-Erg-5-2.jpg

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!