Куди податися: міста, доброзичливі до іноземців

Марина Ткачова
22.06.2016

Світ величезний і цікавий - це безсумнівно так. І гарне рішення - постійно відкривати світ для себе. Як вчинити, скажете ви? Подорожувати! Купувати путівки на море , сміливо відправлятися в гори, поїхати автостопом в Європу.

Обов'язково знайомитися з людьми! Багато спілкуватися: в дорозі, в готелі, з місцевими працівниками барів. Знаєте, жоден екскурсовод в Луврі не розкаже вам стільки про Париж, скільки товариська парижанка похилого віку за чашкою кави на літній терасі.

І, звичайно ж, працювати. Розвиватися, вчитися новому, рости професійно. А може ви хочете спробувати працевлаштуватися за кордоном ? Є таке поняття експат - так називають іноземних працівників. (Звучне слово, нам подобається)

І світ відкриється вам у всій красі.

Хочете знати, в яких містах іноземному туристу або працівникові найлегше адаптуватися? Читайте далі. Ми випадково натрапили на одне дослідження під робочою назвою Expat Insider від компанії InterNations. Ними було проведено опитування серед 14000 туристів та іноземних працівників в 160 країнах. Питання стосувалися доброзичливості місцевих жителів, зручності і соціальних можливостей для іноземців, професійних можливостей для тих, хто хоче працевлаштуватися, атмосфери і багато чого іншого. І ось згідно 14 тисячам відповідей було вибрано 5 міст, які в минулому році назвали кращими містами для іноземних туристів і експатів. Нам самим було цікаво, і ми вирішили поділитися з вами.

Сантьяго-де-Гуаякіль, Еквадор

І не дивуйтеся, будь ласка! Цей місто отримало найвищі оцінки по переважній більшості пунктів. Особливо багато хороших відгуків отримали ті обставини, що в Гуаякіль низька вартість життя і доброзичливі, що йдуть на контакт з іноземцями місцеві жителі. Тут ви без зусиль знайдете собі друзів, або просто знайомих, готових підтримати радою.

На відміну від столиці Кіто, яка є політичним центром країни, Гуаякіль - це фінансова артерія країни. Тут знаходяться всі найважливіші грошові підприємства країни, розвинена сфера послуг, адже хтось повинен всіх цих фінансистів обслуговувати wink . Так що в Гуаякіль без праці можна знайти роботу.

Тож не дивно, що місто, де обертаються основні фінансові потоки країни, поступово стає і культурним центром. Тут відкривають галереї мистецтв, модні бутики, проводять покази мод, виставки та презентації, практикують тематичні культурні локації. Так що нудьгувати і нудитися в Гуаякіль не доведеться, це точно.

еквадор.jpg

Люксембург, Велике Герцогство Люксембург

Що, у кого-то були сумніви, що в цьому економічному та соціальному рай комусь може бути погано? Але взагалі дивно, що ця крихітна країна дає стільки можливостей для працевлаштування іноземців. Згідно з опитуваннями, дві третини іноземців в місті Люксембург приїхали туди саме на роботу. Так що там на роботу! У Люксембурзі 40% жителів - це фактично іноземці. Тому там так легко і невимушено відпочивати. Хоч і дорого, звичайно!) Судіть самі, невелика спальня в загальних апартаментах в центрі міста коштує близько 1000 євро. На околиці міста можна знайти житло значно дешевше. Там не так шумно і багатолюдно. І автобусне, залізничне сполучення так розвинене, що транспортних проблем не виникне.

люксембур.jpg

Мехіко, Мексика

Хтось вже насолодився мексиканської сферою послуг? Всі туристи, які придбали у нас тур, залишилися задоволені відпочинком в Мексиці . А все тому, що в цій країні туристи можуть себе почувати себе як вдома! І правда, всі опитані сказали, що Мехіко - один з кращих міст з точки зору зручності для іноземців і доброзичливості місцевих жителів. Тим більше, що в Мехіко з 2011 року постійно знижується рівень злочинності. Адже ми ж поставимо на перше місце особисту безпеку, вірно?

Іноземці найбільше люблять південну частину Мехіко, де збереглася спадщина ацтеків, де будинки вражають квітучими і пахнуть висячими садами, а місцеві продуктові ринки можуть за невеликі гроші забезпечити смачним і якісним обідом.

мехіко.jpg

Цюріх, Швейцарія

Майже так само, як і Люксембург, Швейцарія приваблює фінансистів та економістів. Цюріх, зокрема, взагалі інтернаціональний європейське місто. Тут багато французів, німців, англійців, італійців. І, зауважте, всі вони говорять англійською. Місто славиться дуже високим рівнем життя і ступенем комфорту, відзначають іноземці. Крім того, Цюріх - гранично сімейний місто. Тут вся інфраструктура орієнтована на людей з дітьми, а уряд надає максимальну підтримку батькам у навчанні та вихованні дітей.

Іноземні туристи, звичайно, відзначають той факт, що Цюріх - місто дорогий. Але і вражаючий! А ось експати в Цюріху нарікають на те, що в місті складно знайти друзів - в силу великої кількості компаній і розвиненою корпоративної етики. Але зате співрозмовник за обідом вам обов'язково зустрінеться smile .


цюріх.jpg

Нью-Йорк, США

Вкрай енергетичний місто - так говорять всі, хто одного разу опинився в Нью-Йорку. Взагалі, США постійно знаходиться в п'ятірці міст, розташованих до іноземців. Тут відносно легко можна знайти спільну мову з місцевими жителями, знайти роботу і взагалі вписатися в суспільство. І Нью-Йорк - багатонаціональний і разнокультурних місто - відкритий для всіх! «Ньюйорковци» життєрадісні люди, хоча вони дуже працьовиті, віддають перевагу активного життя, багато пересуваються і спілкуються. Безсумнівно, що в цьому місті дуже цікаво провести час. Житло тут найдорожче в порівнянні з усіма іншими містами США. Але можна здорово заощадити на їжі, продуктах і одязі. Адже ні для кого не секрет, що Нью-Йорк - місто постійного розпродажу.

ньюйорк.jpg

Це тільки 5 міст, які нам запропонували результати опитування. Але всього кілька років тому в світі нарахували 2 667 417 міст! Ви уявляєте, скільки це можливостей для подорожей? Навіть якщо відвідувати по місту кожен день, знадобитися 7308 років, щоб побачити всю планету! Ми вирішили не втрачати часу і радимо вам «Поїхати з нами»!

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!