Історії успіху "Поїхали з нами!"

Ірина Єфімова
18.07.2016
обложка2.png

Я вам дам одну пораду - нічого і ніколи не порівнюйте, крім своїх досягнень. Ні місця, ні людей, ні книги. Порівнюйте тільки себе «попереднього» і себе «справжнього». І якщо ви стаєте краще, ростете професійно - ви досягнете багато чого.

Свого часу я займалася імпортом чеського пива. Але фінансова криза застав мене, як і багатьох, зненацька. Доводилося змінюватися, змінювалося все навколо моментально. І я сказала собі: «Іро, ти можеш. Шукай нову сферу ».

В агентство «Поїхали з нами» я прийшла людиною без якого б то не було досвіду роботи в туризмі. І моє стажування починалася з чистого аркуша. Нові поняття, нові принципи, нові професійні боку - мені все доводилося вчити з нуля. Це були терабайти інформації щодня!

Чи було мені важко? Ні, мені було нестерпно важко! Але я не могла зупинитися. Спочатку мене стримувало почуття відповідальності за одного туриста. Адже я порекомендувала, я пообіцяла - значить потрібно все виконати. Потім за двох туристів. Потім ще кілька. А потім один туристичних сезон змінився іншим. А я до цього часу вже стала VIP менеджером. І прийшло відчуття того, що все вийшло! Я вже відчувала себе як риба у воді. І я дійсно, напевно вперше, отримувала задоволення від роботи. Хоча були і є, звичайно, «моменти». Без них не можна. Коли думаєш: «Все, це критична точка!». Але достатньо зателефонувати вдячному туристу - і все, таешь ...

Як я стала директором? Хотілося працювати ще краще, ще більше. Хотілося вже не відповідати вимогам, а задавати свої стандарти якості. Знайти однодумців і рухатися разом вперед! Так прийшла ідея відкрити своє агентство.

Туризм став для мене тією сферою, де можна постійно рости і вдосконалюватися. За роки роботи в «Поїхали з нами» я відкрила для себе невеликий алгоритм успіху:
  1. Репутація завжди дорожча за гроші. І там, де загрожує грошова невдача, головне не втратити ім'я.

  2. Покажи співробітникам, ЯК потрібно працювати. І мотивуй їх перевершити твої власні досягнення. Тому що керувати менеджерами з туризму дуже важко. Коли весь бізнес обертається навколо людей, емоцій і вражень керувати складно. Але менеджерів можна надихати. Цьому я і вчуся щодня.

  3. Головне - це задоволені туристи! Коли знаєш, що є щасливі люди, які завдяки тобі здорово відпочили. Коли знаєш, що вони повернулися з відпочинку засмаглі, веселі і з валізою радісних вражень, тоді ніякі труднощі не страшні!
Поїхали з нами! Ми насправді - мережа №1 в Україні!
Агентство "Поїхали з нами!" в місті Одеса за адресою: вулиця Ніжинська, 71
Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!