Інтерв`ю з переможницею конкурсу "Тур по Європі в подарунок"

Марина Ткачова
15.05.2017

Наталя, поділіться враженнями - які емоції вас переповнювали, коли ви дізналися про свійвиграш?

Ці емоції неможливо передати, швидше за все, це було так: спочатку здивування - не вірила своїм очам, переглядала повідомлення кілька разів, а потім безмежна радість і щастя.

Ви виграли безкоштовний тур «Каталонський експрес». Скажіть, до цього випадку Ви вже були в Європі?

Це було моє перше знайомство з Європою.


20170425_095332.jpg

Тур «Каталонський експрес» передбачає 8-денний автобусну подорож Європою. Поділіться з нами, не втомлює це? Які у Вас залишилися враження після автобусного туру?

Скажу вам відверто, всі мої знайомі, які бували в автобусних турах говорили, що це втомлює, а тим більше якщо є нічні переїзди. Хочу сказати одне, то вони перенаситилися smile автобусними турами, то чи були одні нічні переїзди, але для мене не було жодної стомлюючої хвилини. У «Каталонському експресі» було два нічних переїзду, так, трохи не комфортно, не в ліжку ж ти спиш, але після того, як ти приїжджаєш в нове місто, бачиш всю красу, тобі розповідають і показують щось нове для тебе - то ніякі нічні переїзди не можуть стомлювати, адреналін зашкалює, купа позитивних емоцій і вражень.


20170426_115442.jpg

Наталя, які міста Ви відвідали? Якими були найбільш пам'ятні події вашої подорожі?

Я побувала в Будапешті, Монако, Ніцці, Барселоні, Венеції і в прекрасній Словенії, містечку Блед - це було прекрасне завершення туру, цілий день знаходиться на природі та дихати свіжим гірським повітрям і милуватися красотами озера, насолоджуватися спогадами про прекрасно проведений час.

Самим запам'ятовується - не можу точно сказати, кожна країна, кожне місто чудовий і цікавий по-своєму, але мені здається, що моє серце все-таки належить Ніцці smile .


20170426_153617.jpg

Може поділіться вже своїм досвідом з нашими читачами? Чи є у Вас якісь поради тим, хто збирається в автобусний тур?

Рада мій такий - найголовніше відключиться від всіх справ, турбот і клопотів, як то кажуть, залишити їх вдома, і повністю зануритися в атмосферу майбутньої поїздки! Гарний настрій, і передчуття чогось нового і незвіданого - це найважливіше в таких турах!


20170426_134450.jpg

Розкрийте нам секрет - про відвідини якої країни Ви зараз мрієте?

Хм, от тільки зараз задумалася, хоч і пройшов тиждень з моменту повернення, але мене все ще переповнюють емоції і здається, що подумки я ще на відпочинку,мрія моя, може і банальна, але все ж на сьогоднішній момент - це Франція!

Це було чудове пригода, маса позитивних емоцій!

Бажаю всім приємного відпочинку і незабутніх вражень!

 

Дякую за розмову! Бажаємо, щоб всі Ваші географічні мрії втілилися в життя!

Фото надані Н. Лебідь

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!