А може, ризикнемо? Топ найнебезпечніших туристичних маршрутів

Яніна Роговська
06.08.2014

Ми ж ризикнули поки що тільки скласти список найнебезпечніших маршрутів для мандрівників.

1. Чилі, о.Наварін

Саме сюди досвідчені мандрівники вирушають, щоб випробувати свою витривалість і силу волі. Гірський хребет Дьентес створює складні умови для пішого мандрівника, а примхлива погода, сильні вітри і велика висота роблять подорож смертельно небезпечним.

59844e551b_720crop_1.jpg

2. Непал, м Еверест

Сходження на найвищу гору в світі таїть в собі безліч небезпек - величезна висота, вічна крига і довгий маршрут є справжнім тестом на сміливість і вміння виживати. У Непалі пропонується безліч маршрутів для сходження на Джомолунгму, але майже всі вони відрізняються максимальним рівнем складності і навряд чи підійдуть для непідготовленого туриста.

50a9dc1a23dcc_2.jpg

3. Китай, м Хуашань

Прямовисна скеля з дерев'яною стежкою на величезній висоті. Стежку спорудили відлюдники, які проживали в горах. Вигляд людини, що підіймається на Хуашань по тоненькій стежкою - видовище, воістину зачаровує. За непідтвердженими даними, гора Хуашань забирає щорічно до сотні людських життів.

7bf67ac2_1.jpg

4. Танзанія, м Кілліманджаро

Виснажлива і крутий підйом на висоту більше шести тисяч метрів при виснажливої жари під силу лише досвідченому і витривалому мандрівникові. Сходження проходить через тропічні ліси і льодовики, що значно уповільнює і ускладнює переміщення. В цілому для сходження необхідно подолати 36 кілометрів.

Kilimangiaro_foto_aerea_1.jpg

5. США, штат Юта, парк Каньонлендс

Національний парк, що відрізняється складним для орієнтування ландшафтом. Безліч каньйонів, гір і ущелин з'єднані в ланцюг, що утворить справжній лабіринт, вибратися з якого без досвідченого гіда практично неможливо. Виживання ускладнює пустельний клімат і віддаленість від цивілізації.

Chesler Park Trail_Canyonlands National Park_Utah_1.jpg

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!