21 річ, яка реально бісить стюардес!

Марина Ткачова
17.11.2016

Вирушаючи на відпочинок за кордоном , ми звикли, що стюардеси завжди привітні і готові допомогти з будь-якої нашої проблемою. Але це зовсім не означає, що ми ідеальні і їм подобається в нас абсолютно все. У всіх є дратівливі звички і, вирушаючи в подорож, ми аж ніяк не залишаємо їх удома. Часом робота бортпровідників буває нестерпним, але вони не подають вигляду і продовжують бездоганно і відповідально виконувати свою роботу.

Якщо ви хоч трохи симпатизуєте представникам цієї красивої і нелегкої професії, прикладіть трохи зусиль, щоб стежити за своєю поведінкою і не допускати перераховані нижче помилки. Представники видання Business Insider розпитали 60 стюардів і стюардес. Виявилося, що всі вони зовсім не люблять:


Коли пасажири не вітаються на вході з екіпажем.


Коли при рознесенні обідів, стюардесі намагаються віддати сміття або кладуть його на візок для напоїв.


Коли витягають ноги на сидіння іншого пасажира або стіну, ніби перебувають вдома або в своєму затишному офісі.


Коли починають випитувати «Що у вас є?» . Стюардеса не може перераховувати всі 100 позицій з меню, в яке пасажир може заглянути самостійно. У цей час 200 інших людей чекатимуть свої напої і нервувати.


Коли пропускають повз вуха інструктаж з безпеки. Будьте крапельку поважніше в той час, коли екіпаж виконує свою роботу.


Коли сподіваються на екстрасенсорні здібності персоналу і не говорять, яку саме каву принести. Хоча б натякніть, чи потрібно додати цукор або вершки.


Коли беруть з собою величезну ручну поклажу, яку не в змозі самостійно поставити на верхню полицю. Звичайно, бортпровідники допоможуть, але їм це не подобається.


Коли, не звертаючи ніякої уваги на значок «Пристебнути ремені», відправляються в туалет, ніби малі діти, які чекали до останньої хвилини.


Коли говорять з бортпровідником, не знімаючи навушників.


Коли «грають» з кнопкою виклику. Не варто натискати цю кнопку без потреби, по дурним причин, відразу після зльоту або, коли оголосили, що бортпровідники повинні сісти.


Коли смикають стюардес за руку, щоб привернути увагу.


Коли босоніж або в шкарпетках ходять по салону. По-перше, іноді відчувається запах від знятих черевик, а по-друге, ходити в туалет літака без взуття негігієнічно.

стюардесси2.jpg


Коли просять ручку. Позичити її зовсім нескладно, але чому б пасажиру не мати при собі власну? Адже її не важко возити з собою.


Коли забрідають в кухонну зону, щоб розім'ятися. Салон літака це - не спортзал або студія йоги, а камбуз є робочим простором екіпажу.

стюардесси3.jpg


Коли клацають пальцями і вибачаються, щоб покликати бортпровідника. Це дієвий, але неприємний спосіб.


Коли лають бортпровідників за різні казуси, в яких немає їхньої вини і, які вони не можуть контролювати. Наприклад, яке відношення має стюардеса до того, що ваш рейc скасували?


Коли вважають, що бортпровідники володіють тією ж інформацією, що і капітан. Насправді вони не знають і 5% того, що роблять пілоти.


Коли пасажир починає поводитися так, ніби все йому щось винні. Це ж не п'ятизірковий готель або шикарний ресторан, а літак.


Коли багажні полиці не закривають. Розмістіть речі правильно: валізи над головою, а маленькі сумочки під переднім сидінням. Слідкуйте за своїми речами.

стюардесси1.jpg


Коли бачать, що літак йде на посадку і підхоплюються з місця для відвідин убиральні. Такі дії призводять до затримки рейсу.


Коли намагаються пересісти на поліпшені місця. Ця ж як купити дешеві квитки в кіно, а потім сісти на диванчики в останньому ряду.


Турист зовсім не повинен мати відточеними манерами. Просто постарайтеся прислухатися до думки екіпажу і, якщо ви робили щось з цього списку, перестати так поступати. Тоді перебувати на борту буде приємно не тільки вам, але і бортпровідників wink І всім м'якої посадки, друзі!

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!