Лікувальні тури

Мета лікувального туризму — відновлення здоров'я і зміцнення імунітету. У програму лікувальних турів входить проживання в готелі чи санаторії зі сприятливими для здоров'я умовами, корисним харчуванням, а також індивідуально підібраний курс оздоровчих і релаксаційних процедур, відвідування термальних джерел і розважальні заходи.
Для відновлення сил, лікування і профілактики різних захворювань в турагенції «Поїхали з нами» пропонуються лікувальні тури з вильотом з Дніпра, Харкова, Києва та інших міст. Відправляйтеся покращити самопочуття в Ізраїль, Китай, Угорщину, Йорданію, Грузію, Швейцарію, або Болгарію.

Заявка на підбір туру

Заповніть форму і наші менеджери підберуть для вас найкращий тур

Хочете першими дізнаватися
про гарячі тури?
Приєднуйтесь до групи Viber, де наші менеджери щодня публікують найвигідніші варіанти відпочинку від всіх туроператорів!
Приєднатися

Як вибрати лікувальний тур?

Вибирайте курорти з відповідними умовами для оздоровлення та добре розвиненою розважальною інфраструктурою на сайті «Поїхали з нами». При виборі лікувального туру визначтеся, який необхідний результат. Зверніться до лікаря, який підбере курорт відповідно до виду санаторно-курортного лікування:

 • аеротерапія;
 • геліотерапія;
 • таласотерапія;
 • бальнеотерапія;
 • грязьова терапія.

Медичні показання допоможуть визначити напрямок лікувального туру. При пошуку оздоровчого туру зверніть увагу на:

 • вид лікувально-оздоровчих послуг;
 • умови проживання в готелі (система харчування, кількість зірок);
 • інфраструктура на території готелю;
 • розваги поблизу готелю.

Португалія, Македонія, Хорватія, Чорногорія, Греція, Мальта та Албанія — європейські країни, де більше вього оздоровчих курортів.

В Італії багато мінеральних джерел. У Франції відомі центри таласотерапії. У Німеччині 300 термальних і спа-курортів. Популярний європейський напрямок, куди туристи їдуть за аеротерапією та оздоровчими процедурами — Швейцарія.

Популярні лікувально-оздоровчі тури в Чехію, Польщу, Угорщину і Словаччину. Поправити здоров'я можна також в Норвегії, Ізраїлі та Фінляндії.

Що таке рекреаційні тури?

Придбати рекреаційний тур рекомендується, коли потрібно зміцнити організм в цілому, відпочити від суєти, відновити здоров'я після стресів і перевтоми. Відрізняються від лікувальних турів вони тим, що рекреаційна програма спрямована саме на зміцнення здоров'я і нервової системи, а не на лікування хвороб.

Для високої продуктивності та підтримки організму в тонусі без відпочинку не обійтися. Високе навантаження на роботі, стреси, недосипання і незбалансоване харчування призводять до різних захворювань і емоційної напруги. Як від цього позбутися? Відправляйтеся на рекреаційні курорти, які знаходяться в передмісті мегаполісів або селищах з мальовничою природою та чистим повітрям.

Рекреаційні тури розділені на оздоровчі, спортивні та пізнавальні.

Особливості рекреаційних турів:

 • відпочинок на природі;
 • в оздоровчій програмі присутні елементи активного туризму;
 • в деяких випадках відпочинок розважально-пізнавальний;
 • присутні розслаблюючі процедури (масаж, таласотерапія та ін.).

При виборі рекреаційного туру орієнтуйтеся на ваші потреби. Підбирайте курорт з природними пам'ятками поблизу — каньйонами, річками, печерами, горами, водоспадами.

В Ізраїль відправляються, щоб відвідати термальні джерела та історичні пам'ятки. Прибережні регіони Туреччини вибирають для відновлення сил на пляжі, а тури на гірськолижні курорти Австрії або Швейцарії купують з метою активного відпочинку у снігових вершин.

Популярна серед туристів і Чехія, де багато мінеральних і термальних джерел, чисте повітря, красива природа і маса пам'яток.


Різновиди лікувальних курортів

Лікувальні курорти розділені на кілька видів залежно від способу лікування і профілактики захворювань.

Бальнеологічні (мінеральні) курорти

Сюди туристи приїжджають, щоб поліпшити самопочуття завдяки мінеральним джерелам. Мінеральна вода — основа бальнеологічного курорту. Висока концентрація солі у воді допомагає вилікувати ШКТ, відновити роботу органів сечовиділення і печінки. Позитивно впливає на організм з порушенням обміну речовин, допомагає людям із зайвою вагою.

Вид лікувальних процедур на таких курортах — прийняття ванни та вживання мінеральної води згідно з рекомендаціями лікаря.

На різних бальнеологічних курортах в залежності від регіону, вода відрізняється хімічним складом — радонові, вуглекислі, азотні, сірководневі.

Популярні бальнеологічні курорти:

 • Бад-Емс (Німеччина)
 • Маріанські Лазні, Лазні Блоград (Чехія)
 • Віші, Кодали, Евіан (Франція)
 • Фьюджи, Кастрокаро-Терме, Кьянчано-Терме (Італія)
 • Боржомі, Саирме, Нунісі (Грузія)

Термальні курорти

На термальних курортах для лікування використовують теплу, прогріту природно, мінеральну воду. Оздоровчі тури на термальні купальні підходять для туристів із захворюваннями дихальних шляхів і кістково-м'язової системи.

Термальні тури корисні при безсонні й перевтомі. Мінеральні речовини в воді зміцнюють імунітет.

Серед процедур на термальних курортах — масажі, плавання, аквагімнастика. Туристам пропонується відвідування парної, сауни, сеанси гідромасажу і розслаблюючі SPA-процедури.

Відомі термальні курорти:

 • Хевіз, Будапешт, Шарвар (Угорщина)
 • Поморіє, Сапарева-Баня, Варна (Болгарія)
 • Едіпсос, Лутра зазіхнув, Іпаті (Греція)

Грязелікувальні курорти

Для лікування травної та кістково-м'язової систем, при захворюваннях статевих органів і проблеми зі шкірою рекомендується відпочинок на грязелікувальних курортах.

Лікувальна грязь у своєму складі має велику концентрацію метану, сірчистого заліза, сірководню, розчинних солей і вуглекислоти. Відрізняється від звичайної мазеподібною консистенцією з відтінком від темно-бурого до чорного. Видобувають її з дна морських і прісноводних водойм, лиманів.

Популярні грязелікувальні курорти:

 • Ейн-Бокек, Арад (Ізраїль)
 • Проторож, Струньян (Словенія)
 • Врднік Баня, Буковічка Баня (Сербія)
 • Бад Кляйнкірххайм (Австрія)
 • Нячанг (В'єтнам)

Кліматичні курорти

Кліматотерапевтичні курорти відрізняються вдалим поєднанням метеорологічних факторів, які сприяють оздоровленню організму. Процедури на таких курортах залежать від типу клімату — гірський, морський або континентальний.

Основні процедури на кліматичних курортах — повітряні, сонячні та морські ванни.

Відвідування даного виду курортів рекомендується при захворюваннях дихальних органів, порушення кровообігу, дерматологічних захворюваннях. При бронхіальній астмі та алергії необхідно підбирати лікувальний тур для кліматотерапії з урахуванням сезону цвітіння у вибраному регіоні.

Кращі гірничо-кліматичні курорти знаходяться у Швейцарії, центри таласотерапії зосереджені на Шрі-Ланці та у Франції, Тунісі та Марокко. Одні з відомих морських курортів — Созополь і Поморіє в Болгарії, Канарські острови в Іспанії, Самуї в Таїланді.