Готелі Белека

Сортувати:

Рекомендовані готелі Туреччини

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Фільтри
Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Про готельної інфраструктури Белека

Фешенебельний турецький курорт, розташований в 30 км від Анталії, приваблює туристів теплим морем, широкими пляжами і різноманітністю варіантів проведення дозвілля. Складно уявити, що до 1983 року ця місцевість була абсолютно «дикої». Розвитком туристичної інфраструктури тут зайнялися в 1984 році з метою популяризації гри в гольф. Сьогодні сюди приїжджають тисячі любителів цього виду спорту, щоб пограти, взяти участь в турнірах і конкурсах.

Кращі готелі Белека обладнані великими гольф-полями, аквапарками, оздоровчими центрами, що тільки підтверджує репутацію найдорожчого турецького курорту. До особливостей Белека відносять двохсотрічні евкаліптові і соснові ліси, розташовані в околицях міста.

Особливості готелів в Белеку

Курорт знаменитий розкішними готелями на березі моря. Нові готелі в Белеку в основному відносяться до категорії 5 *. Вони мають у своєму розпорядженні великою територією, обладнані аквапарками, тенісними кортами, футбольними і гольф-полями.

Готелів категорії 4 * в цьому регіоні всього близько 20. Як правило, вони знаходяться на другій лінії від пляжу, мають своєю територією з басейнами, ігровими майданчиками та водними гірками.

При бажанні можна знайти недорогі готелі в Белеку все включено. Вони представлені нечисленними тризірковими готелями на віддалі від пляжу. На території «трійок» є основні зручності для відпочинку - басейн, ресторан, міні-клуб для дітей.

Короткий огляд кращих готелів Белека

Якщо ви шукаєте кращі готелі Белека в Туреччині для комфортного відпочинку, зверніть увагу на:

  • Ela Quality Resort;
  • Letoonia Golf Resort;
  • Kadriye Sarp Hotel.

Ela Quality Resort

Готель площею 110000 м2розташований прямо на березі моря. Його піщаний пляж протяжністю 270 м. Обладнаний великим пірсом. Тут створені ідеальні умови для сімейного відпочинку - відкриті дитячий міні-клуб, кінотеатр, дрібні басейни, а також центр розваг Q City, в якому діти можуть познайомитися з професіями доктора, дизайнера, пожежного та ін, зайнятися творчістю, зібрати конструктор лего або пограти в захоплюючі ігри з аніматорами. Для дорослих гостей передбачений СПА-центр, кілька басейнів, спортивні майданчики. Недалеко від комплексу знаходяться 15 гольф-полів.

Letoonia Golf Resort

Цей комплекс входить в топ готелів Белека для відпочинку сімей та молоді. Він розташований на березі моря, має піщаним пляжем протяжністю 500 метрів. Родзинкою є річка Аджісу, що протікає між пляжем і готелем, але по обладнаному містку можна комфортно пройти до берега. На території готелю знаходяться поле для гольфу, тенісні корти, численні басейни, зони для занять спортом, оздоровчий центр. Для дітей працюють міні-клуб, ігровий майданчик і водна гірка.

Kadriye Sarp Hotel

Бюджетний готель категорії 3 * займає територію 2000 м2. Він розташований в 1,5 км від власного невеликого піщаного пляжу, до якого якого можна дістатися на безкоштовному автобусі. На території готелю відкриті 2 басейни з водними гірками. Готель знаходиться недалеко від центру кадрі і аквапарку The Land of Legends.