Інфраструктура Пафосу

ІНФРАСТРУКТУРА

Пафос складається з двох районів: прибережної курортної зони Като Пафос (Kato Paphos) і власне міста - Кіто Пафос (Kito Paphos), який розташований на деякій відстані від берега.

Курорт досить гармонійно поєднує в собі атмосферу відпочинку і історію, колишню елегантність і сучасну інфраструктуру. Особливу чарівність місту надають старовинні квартали, будинки яких побудовані в класичному стилі. Вони розташовані у верхній частині міста, яка є осередком модних магазинів.

Като Пафос живе власним життям, яка зосереджена навколо мальовничої бухти, заповненої яскравими рибальськими човнами і прогулянковими яхтами. Тут розташовані комфортабельні готелі, таверни, сувенірні лавки - одним словом все, без чого немислимий туристичний центр.

Пафос нерозривно пов'язаний з грецькою міфологією. Перш за все, свою назву місто отримало по імені дочки Венери і Пігмаліона. Проте більшою мірою Пафос асоціюється з місцем народження богині Афродіти.

Ставши столицею Кіпру за часів правління Олександра Великого, Пафос перетворився в жвавий і процвітаючий порт, зберігаючи своє значення до початку правління римлян.

Сучасний Пафос володіє всім необхідним для того, щоб зробити ваш відпочинок на Кіпрі комфортним і цікавим. Розвинена інфраструктура на тлі пам'яток історії, мальовничі пейзажі і неймовірної краси заходи.