ТОП-10 найкрутіших аквапарків

Тетяна Шевченко
09.11.2018

Аквапарки набирають все більше популярності по всьому світу і є чудовою альтернативою традиційним паркам розваг. І хоча наявність аквапарку можна назвати головною причиною для вибору певного місця для відпочинку, проте це відмінний аргумент на користь багатьох курортів, де неподалік розташовані водні атракціони.

Предагаем добірку найвідоміших парків розваг, які мріють відвідати туристи з усього світу.

Siam Park, острів Тенеріфе, Іспанія


Siam Park знаходиться в Іспанії і входить в трійку кращих європейських парків водних розваг. Тут міститься величезний атракціон Tower of Power - «адреналіновий» гірка висотою 28 м з елементом скляної труби, яка прокладена через акваріум з рибами. Сам аквапарк виконаний в азіатському стилі і займає площу близько 18 гектарів.

kamikadze_siam_park.jpg

Аквапарк Waterbom Bali, Кута, Індонезія

Waterbom Bali в Індонезії і заслужено вважається самим затишним аквапарком з дивовижними пейзажами. Тут же знаходяться рідкісні види рослин, занесені до Червоної книги. Самим захоплюючим і екстремальним атракціоном парку є гірка Climax з «мертвою петлею» і вільним падінням. Під враженням залишаться і діти, адже парк обладнаний великою кількістю гірок і майданчиків для маленьких відвідувачів різного віку.

Waterbom-Bali-Kuta-Bali-e1502957740669.jpg

Wild Wadi, Дубай, ОАЕ

На території аквапарку Wild Wadi в Дубаї близько 30 гірок. Більшість атракціонів розраховані на відвідувачів вище 110 см. Розважальний комплекс побудований в східному стилі, з елементами декорацій з казки про Синдбада-мореплавці. Тут розташований найбільший басейн з штучними хвилями, висота яких може досягати до 1,5 м. Для любителів швидкісного спуску (до 80 км/ч) підійде гірка Jumeirah Sceirah.

dybai.jpg

Tropical Islands, Краусник, Німеччина

У 60 км від Берліна в північно-східному регіоні Німеччини розташований найбільший в світі аквапарк Tropical Islands критого типу. За його основу взято ангар, де раніше розміщувалися дирижаблі. Унікальний курортний оазис в центрі Європи, довжина якого досягає 360 м, а ширина елінгу дорівнює 210 м. Цілий рік всередині підтримується оптимальний температурний режим: вода - +28 ° С, повітря - +25 ° С. Вся територія аквапарку поділена на тематичні зони. Тут же розташована одна з найбільших гірок в Німеччині висотою 25 м.


germany.jpg


ChimeLong Water Park, Гуанчжоу


У п'ятірці найбільших розважальних водних парків світу - китайський акварпарк ChimeLong Water Park. Всі атракціони розділені на дві зони - дитячу і дорослу. Для маленьких відвідувачів гірки є міні-копію дорослих атракціонів, адаптованих для малюків. Найвища гора в аквапарку висотою 15 м і довжиною більше 1 км. У деяких атракціонах спуск під кутом нахилу 45. А через весь парк проходить найдовша штучна річка з низкою різних перешкод.

kitai_1.jpg

Yas Waterworld, Абу-Дабі, ОАЕ

На штучно створеному острові Яс в Абу-Дабі розташований розважальний центр Yas Waterworld. Тут представлені 43 водні гірки з різною складністю траєкторій. Загальна площа парку - 15 гектарів. Відвідайте унікальну гідромагнітна гірку торнадо «Дравма» протяжністю 250 м, на якій можна відчути, що таке вільний політ. Для екстремалів діє хвильова установка, що створює хвилі висотою 3 м, для боді і флоубордінга.

abudabi.jpg

Adaland, Кушадаси, Туреччина

Розважальний водний комплекс Adaland є найбільшим в Туреччині з безліччю різноманітних атракціонів для дітей і дорослих. На території аквапарку розташовані басейни, джакузі і 24 гірки різної висоти. Тут є траса для рафтингу, сафарі-парк з екзотичними представниками фауни, високошвидкісні гірки «Гонщик», Червоний фантом »,« Божевільна ріка ». Також на території аквапарку можна відвідати дельфінарій.

tyrkey.jpg

Sunway Lagoon, Куала-Лумпур, Малайзія

Аквапарк, розташований в місті Бандар Санвей - популярне туристичне місце в Малайзії . Розважальний комплекс Sunway Lagoon, розділений на 5 тематичних зон і дві частини для різних видів відпочинку - спокійного і екстремального.

malaziya.jpg

Ocean Dome, Куйшу, Японія

Всього в 1,5 км від Токіо на острові Куйшу розташований величезний аквапарк з штучним критим пляжем. Місткість Ocean Dome - до 10 000 відвідувачів. Коли на острові жарко і сонячно, купол відкривають. У морській воді немає солі, а для серферів створені штучні хвилі.

ocean-dome-4.jpg

Beach Park, Акірас, Бразилія

Вважається найбільшим аквапарком у всій Бразилії . На території Beach Park працює найвища в світі водна гірка «Insano», що увійшла до книги рекордів Гіннеса, її висота сягає 41 метр. Щоб піднятися на атракціон, потрібно подолати 264 сходинки. Швидкість спуску з «Insano» понад 100 км/ч.

brasil.jpg

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!