Сонячна Сицилія: 5 місць які необхідно відвідати туристу

Тетяна Шевченко
17.09.2018

Сицилія - один з найзагадковіших і мальовничих островів, розташований на кінчику «шкарпетки італійського чобота», є улюбленим місцем відпочинку у місцевих жителів і не залишить байдужим навіть найвибагливішого туриста.

Тут кожен знайде щось для себе. Шанувальників курортного відпочинку порадує достаток пляжів - з золотистим піском, дрібною галькою або великими каменями, мальовничі гроти, можливість зануритися в Тірренське, Іонічне і Середземне моря, якими омивається сонячна Сицилія.

Тих, хто захоплюється історією і вважає за краще насичену екскурсійну програму здивує унікальна архітектура і значне історичну спадщину регіону - велика частина пам'яток тут збереглася ще з часів Античності і щороку приваблює тисячі туристів з різних куточків світу. А любителі гострих відчуттів зможуть відправитися в один з найбільш незвичайних музеїв - Катакомби капуцинів або підкорити вулкан Етну.

«Пляж Кроликів» на острові Лампедуза

Spiaggia dei Conigli або «Пляж Кроликів» - це справжній рай для тих, хто хоче втекти від цивілізації. Завдяки відсутності великого скупчення відпочиваючих, вода тут кристально чиста яскраво-бірюзових відтінків, при цьому дуже тепла, а саме місце нагадує узбережжі Карибського моря.

Крім того, «Пляж Кроликів» є заповідником для морських черепах. Самки дорослих особин відкладають на острові яйця, а в кінці літа можна побачити дивну видовище - десятки маленьких черепашок починають свій життєвий шлях з марафону до морських вод. Згідно з рейтингом TripAdvisor Travelers 'Choice Beaches Awards «Пляж кроликів» вже кілька років поспіль вважається найкрасивішим пляжем Італії.

plyazhkrolikov.jpg


Вулкан Етна біля Каталонії

Вулкан Етна можна назвати візитною карткою Сицилії, створеної самою природою. Сьогодні він є найбільшим діючим вулканом в Європі заввишки більше 3 кілометрів над рівнем моря. Щорічно, тисячі екстремалів намагаються підкорити вершину Етни, звідки відкривається неймовірний панорамний вид.

Невеликі виверження вулкана відбуваються раз в декілька місяців і кожен раз існує ймовірність загрози для тих, хто животі біля підніжжя гори. Одночасно з цим, сицилійці вірять, що Етна - дар згори, адже завдяки вивержень, місцеві землі є дуже родючими і багатими на врожай.

etna-2.jpg

Долина Храмів в Агрідженто

Долина Храмів - одна з найбільш видовищних пам'яток Сицилії і обов'язкове місце до відвідування для любителів історичних місць. Це величезний архітектурний комплекс, що складається з античних споруд - храмових споруд і театрів V-IV століть до нашої ери. Зараз Долина Храмов охороняється ЮНЕСКО і є найяскравішим взірцем античної культури за межами Греції.

dolinahramov.jpg

Катакомби капуцинів в Палермо

Катакомби капуцинів - місце не для людей зі слабкими нервами. Це, напевно, один з найбільш незвичайних музеїв Італії, експонати якого - мумії померлих сицилійців. Своєрідне «цвинтар» стало функціонувати в XVI століття, коли тут був похований монах. Ідеальні температура і вологість катакомб сприяють схоронності органів похованих. Експонати розташовані в кількох залах, в залежності від статі, віку та соціального статусу померлого. На сьогоднішній день даний музей - досить популярне місце серед любителів «полоскотати нерви».

katakomby-kapycinov.jpg

Історичний центр в Ното

Невелике містечко Ното на острові Сицилія можна назвати справжньою столицею сицилійського бароко. Все місто - це справжній музей архітектури і історії під відкритим небом, який, подібно до птаха Фенікс відродився після трагічної події.

В кінці XVII століття, внаслідок землетрусу, Ното був повністю зруйнований. Для відновлення міста місцева влада вибрали інше, більш безпечне місце створивши в результаті справжній витвір мистецтва в стилі бароко. У наші дні, Ното не тільки одне з найпопулярніших туристичних місць на Сицилії, але об'єкт, що охороняється ЮНЕСКО.

cattedrale1.jpg
Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!