Як швидко зібратися в подорож і при цьому чудово виглядати

Ольга Деменчук
29.10.2020

Ви збираєтеся в довгоочікувану відпустку, який давно запланували? Або вирішили купити гарячу путівку, і тепер катастрофічно не встигаєте підтягнути всі справи? І в тому, і в іншому випадку часу, як завжди, не вистачає ... Адже стільки всього потрібно зробити, щоб спокійно виїхати в подорож! Вирішити всі питання по роботі, купити новий купальник, підібрати одяг і взуття, зібрати валізи, закрити всі поточні справи, подбати про домашні рослини і вихованців, продумати план на випадок виникнення непередбачених обставин, зібрати аптечку, скласти список екскурсій. А ще ж треба подбати про зовнішність!

Рекомендуємо звернути увагу на мережу салонів Fast Line Studio . Їх «фішка» - система сетів. Так називаються набори б'юті-послуг. Один сет фахівці студії виконують всього за 90 хвилин. Тобто якісний манікюр, педикюр і стрижку Ви спокійно отримаєте рівно через півтори години. Причому весь цей час Ви будете спокійно сидіти в японському кріслі Takara Belmont і неспішно продумувати всі деталі майбутньої подорожі. А потім підете купувати купальник мрії.

В даному випадку Ви абсолютно не залежите від обставин особистого характеру у майстрів, так як записуєтеся на робоче місце, а не певного фахівця. А значить, запис не є зірветься, і все вийде точно в строк. До речі, в Fast Line Studio є опція онлайн-запису, що теж економить час.

Тут використовуються професійна уходовая косметика провідних європейських брендів і одноразові витратними матеріалами. Крім того, на озброєнні у майстрів апаратура від Baehr (Німеччина) і Takara Belmont (Японія), що дозволяє якісно, ​​але при цьому швидко виконувати всі процедури.

Що є для клієнтів Fast Line Studio? Якщо коротко, то це стрижки, укладки, різні види і типи фарбування волосся, манікюр, педикюр і догляд за бровами. Зверніть увагу: послуги доступні як представницям прекрасної статі, так і сильній половині людства.

Отже так: пакуємо валізи, на 90 хвилин в Fast Line Studio, потім на 30 хвилин в магазин за купальником, чашечку кави - і в аеропорт!

Поїхали з нами наздоганяти сонячне літо!

Записатися на сет в Fast Line Studio FastLine-1-min.jpg

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!