Дитячий відпочинок влітку. Куди відправити дитину під час канікул?

Олександра Яблонська
29.05.2015

Напевно, багато хто з нас пам'ятають, як в дитинстві влітку відпочивали в дитячих піонерських таборах. Погодьтеся, це, напевно, одні з найяскравіших емоцій, які ми пам'ятаємо зі свого дитинства. А наші дитячі спогади, як конструктор, складаються тільки з вибіркових подій. Те, що було не особливо цікаво, наша пам'ять стирає. І тепер наше завдання зробити так, щоб якомога більше спогадів залишилося з дитинства вже у наших дітей.

Це не секрет, що дитинство наших дітей від нашого дитинства відрізняється разюче. Вони мають в рази більше нас, причому стосується це всіх сфер життя. У відпочинку вибір у них (точніше у нас для них - тому що рішення за них поки :) приймаємо ми, батьки) теж набагато ширше. До вітчизняних пропозицій додалися пропозиції по іншим країнам. А інші країни - це рівень сервісу, відмінне харчування, чисте море і вивчення іноземних мов.

Найпопулярнішою країною для відпочинку дітей залишається Болгарія. Саме там розміщено безліч дитячо-молодіжних таборів. Море в Болгарії чисте, тепле і пологе, ціни дуже приємні, а за візу діти можуть не платити аж до 18 років (студенти на денній формі навчання до 21 року). Саме тому ця країна приваблює така кількість сімей, дітей та молоді.

deti.jpg

Дитячі табори також можна знайти в Словаччині і Чорногорії, але далеко не в такій кількості. Та й вартість буде вище, ніж в Болгарії.

Тому пропоную більш детально зупинитися на дитячих таборах Болгарії, щоб дати Вам розуміння, що можна вибрати.

Розглянемо їх по черзі. Отже, номер перший.

Дитячо-юнацький табір Midia Grand 3 *. Це табір на самому березі моря (50 метрів). Розташований в м Ахелой, в 7 кілометрах від міста Несебра, і в 5 кілометрах від Сонячного берега. У 3 км від табору розташований аквапарк.

Aheloy_Palace_Exterior_3_2.jpg

У літню пору цей табір зазвичай сповнений - він досить популярний серед дітей не тільки України. А їхати туди є через що.

По-перше, там розташований найкращі басейни на Балканах - 2400 кв. м. (з острівцями і містками).

По-друге, до пляжу - всього 50 метрів. На пляжі обладнані шезлонги, парасольки, працює чергова охорона і рятувальники.

По-третє, дітям завжди є чим зайнятися - крім постійно оновлюються програм і гуртків (Hand made, гурток чарівників, телебачення, театральний гурток, гурток танців, фото-гурток, гурток малювання, клуб англійської мови та ін.) Команда організаторів постійно вигадує для дітвори нові і нові розваги: креативні шоу (до речі, літо 2015 року саме пройде в цьому форматі - в дітях знаходитимуть і розкривати їх таланти), шпигунські розслідування, квести, конкурси краси, інтелектуальні ігри «бої без правил» і багато-багато інше. Повірте, Ваша дитина там не сумуватиме. І повернеться засмаглим, повзрослевшим і самостійним.

deti-kruzhok.jpg

По-четверте, на території табору є багато місць для спортивних розваг дітей: дитячі майданчики, дитячий клуб, спортивні майданчики для футболу, волейболу, бадмінтону, спортивний зал, зал для танців і єдиноборств, комп'ютерний хол, сцена.

По-п'яте, дітям в таборі дуже комфортно жити. Вони живуть в тримісних номерах з кондиціонуванням і балконом.

По-шосте, відмінне дієтичне 4-разове харчування (шведський стіл). А овочі та фрукти доставляються з власного еко-господарства. Так що Ви можете бути впевнені, що все, що їдять Ваші діти - екологічно чисте.

deti-eda.jpg

А також, якщо Ви наберете групу з 10-ти дітей, один дорослий може поїхати з ними безкоштовно :). Збирайте всіх дітей друзів і знайомих :)

Вартість за зміну (15 днів) в 2015 році: 355 євро + 350 грн.

Дозвольте своїй дитині отримати емоції, які він не забуде ніколи в житті!

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!