Балі: як не потрапити в халепу тим, хто звик до all inclusive

Марина Ткачова
13.05.2016
Ми сучасні туристи, які розпещені турецьким і єгипетським сервісом «все включено»! Нерідко, прагнучи насолодитися екзотикою і розширити свої горизонти, ми вирушаємо в самостійну поїздку в Індонезію, на Балі. Але наші знання про цю країну обмежуються кіношними сюжетами, тому часто очікування не збігаються з реальністю. В чому справа, запитаєте ви? Балі - поганий курорт? Ні, аж ніяк. Але дивитися на цей острів потрібно під іншим кутом. Не переживайте, ми трохи відкриємо вам очі на екзотичний балийский відпочинок! Будьте впевнені, що після прочитання цієї статті вам захочеться на Балі ще більше.
Приготуйтеся, ми зібрали 10 відвертих фактів про Балі, щоб ви заочно закохалися в цей острів ще більше.

1. Дешеве житло на Балі - це швидше виняток, ніж правило

У всіх, звичайно, укорінився стереотип, що на Балі можна зняти віллу за копійки і жити подібно мільйонерові. Частка правди в цьому, звичайно, є. Але для дешевого житла ще потрібно постаратися і що дивно, розщедритися. Зняти недорого навіть за київськими мірками віллу з басейном на Балі можна тільки не в «високий» сезон і тільки в разі тривалої оренди і повної передоплати. Помісячна оплата для балійців - система малозрозуміла і нецікава. Але орендуючи житло на тривалий термін і оплачуючи оренду відразу, не забувайте торгуватися. Ви можете отримати непогану знижку.


villa bali.jpg

2. Білосніжні пляжі і ніжні хвилі - скоріше рідкість для Балі, ніж закономірність.

Все, звичайно, представляють свій відпочинок на Балі так: білосніжний пісок, блакитний океан, рівний як скло, зручні лежаки і прохолодні коктейлі. Так, це не обман. Такі пляжі ви можете зустріти в районах Нуса-Дуа, Джимбаран, Санур і ще в парочці місць. Але у всіх інших частинах острова вас чекають прекрасні, практично незаймані цивілізацією пляжі з бурхливими хвилями і великим бурим піском. Це відмінні місця для досвідчених плавців і серферів. Так, Балі - рай для серфінгістів.

UNSET_1.jpg

3. Морепродукти на Балі не такі вже й дешеві

Звичайно, вони свіжі, шалено смачні і дешевше, ніж в київських магазинах. Але за найдешевшими морепродуктами потрібно буде з'їздити в рибальське село Джимбаран. Скажемо чесно, це не завжди зручно. А ось в дорогих ресторанах риба і морепродукти будуть дорожче м'яса. Так що, якщо ви хочете влаштуватися на Балі надовго, рекомендуємо подружитися з місцевим сімейством рибалок.

bali-pic668.jpg

4. Сезон дощів на Балі - це вам не тимчасові опади з мінливою хмарністю

З грудня по березень небо над Балі затягнуте безпросвітними хмарами і постійно ллє дощ. Ні, не дощ - безперервні зливи! В цей час океан постійно штормить, і він несе на берег різне сміття. В цей час на острові сиро, мокро, розмиті дороги ... і, що парадоксально, багато туристів. По-перше, на Новий рік можна купити тури на Балі з спокусливим цінами. По-друге, романтиків, які люблять дощ, не злічити! А зливи на Балі - це вражаюча картина!

5. Дорожній рух на Балі - це не піддається законам хаос

Так що розсікати на велосипеді як Джулія Робертс у фільмі «Їж. Молися. Люби »навряд чи вийде. Хіба тільки між тихими рисовими полями. Будьте готові до того, що тротуари як такі можна зустріти тільки в туристичних центрах. У всіх інших селищах острова пішоходи штовхаються з велосипедистами і мотоциклістами в одному ряду.

raf-bali.jpg

6. На острові все живуть в гармонії - люди, тварини, комахи

Прокидаючись вранці в орендованій віллі на Балі, ви зовсім скоро звикнете пильно озиратися по сторонах. Вся справа в тому, що мавпочки, ящірки, павуки, змії і невідомі нікому жуки гнітючих розмірів не посоромляться бути вашими гостями. В цілому, якщо 6-сантиметрові таргани не наводять вас в втеча - боятися нічого, ви приживеться на острові.

7. На Балі легалізовані галюциногенні гриби

В принципі, цим все сказано. Але тільки гриби! За вживання, зберігання або розповсюдження наркотиків туристів чекає довічне ув'язнення, а місцевих - смертна кара. Так що, не переплутайте.

8. На Балі є свій дрес-код

Так, в купальниках можна пройтися тільки по пляжу. Оголеними з'являтися на вулиці заборонено! У храми буддистів можна зайти тільки в одязі, що прикриває коліна або в спеціальній спідниці - саронг. Практично на всьому острові жінкам заборонено з'являтися в шортах.


dress code.jpg

9. Відпочинок на Балі через турагентство буде дешевше самостійної поїздки

Тому що життя на Балі - це зовсім не дешево. І якщо ви плануєте влаштуватися на острові на 2 тижні, вам доведеться непогано розщедритися на житло та їжу. А купуючи пакетний тур , ви заощадите на готелі та отримаєте якісне і перевірене харчування.

10. Балі - це рай

І з цим не посперечаєшся! Тому що більш красивий і неповторний острів важко уявити. Тому що балийци - усміхнені і привітні господарі. Тому що Балі - це гармонія: з собою, з думками, з природою.


Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!