Корал Тревел Туреччина

Відвідування дозволено. Потрібен ПЛР-тест за 72 години до вильоту або експрес-тест на антигени SARS-CoV-2 за 48 годин до вильоту. Заміною тестам може послужити довідка про пройдений курс вакцинації або довідка про перенесений COVID-19 в останні 6 місяців. Страховка від COVID-19 включена у вартість туру. Детальніше про умови в'їзду

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Туреччини

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Туроператор «Корал Тревел» входить до міжнародної групи компаній OTI Holding, створену в 1992 році. 27 компаній холдингу працюють на території 15 держав. Авіасполучення забезпечують 26 літаків, 70% з яких належать OTI. Партнери групи продають путівки в Туреччину від «Корал Тревел» у власні готелі холдингу Otium Hotels, Seven Seas Resort & Hotels, Xanadu Resort.

Бренд Coral Travel представлений в Україні, Грузії, Польщі, Німеччини, Туреччини, Білорусі. В даний момент асортимент оператора представлений готелями і курортами 28 країн світу. Популярністю серед туристів користуються тури в Єгипет від «Корал Тревел» , путівки на турецькі та іспанські курорти, поїздки в Грецію, Таїланд, Арабські Емірати, Австрію, Домінікану.

Туроператор контролює якість пропонованого туристичного продукту на всіх етапах, від підбору компонентів до реалізації. Підприємство орієнтується на міжнародні стандарти ISO 9001: 2000, щоб надані послуги відповідали сучасним вимогам. Компанія робить все, щоб відпочинок в Туреччині від «Корал Тревел» був якісним і доступним для українців.

Компанія вносить свій внесок у створення в Україні туристичного ринку, побудованого на чесній роботі і взаємоповазі туроператорів, агентів і клієнтів . Досягнення бренду на цьому терені підтверджують більше десятка нагород, серед яких і «Туроператор року» за 2016 2017, 2018 рр., Отримані в конкурсі «Вибір року».

Путівки від Coral Travel реалізують великі мережеві агентства і невеликі туристичні фірми. Здійснити зручний підбір туру в Туреччину від «Корал Тревел» можна і в «Поїхали з нами». В асортименті туроператора — елітний, бюджетний, пляжний, гірськолижний, екскурсійний відпочинок, спа та оздоровчі поїздки, корпоративні, сімейні подорожі, весільні церемонії за кордоном. Протягом всього року з'являються «гарячі» пропозиції, також доступна рання бронь.

До Туреччини з «Корал Тревел»

З першого року заснування бренду відправляє туроператор Coral Travel в Туреччину бажаючих відпочити на приморських курортах. Південний турецький берег — доступне і комфортне місце для релаксу, де з травня по жовтень триває пляжний сезон. У прибережній зоні Середземного і Егейського морів під кінець весни температура повітря досягає +27 ° С, влітку показники перевищують +33 ° С. Вода в морях прогрівається до +25... +29 °С.

Починаючи з грудня і до початку травня часто з'являються гарячі тури в Туреччину від Корал Тревел. Море в цей період прохолодне для купання, багато курортні готелі закриваються до літа. Залишаються відкритими переважно туркомплекси з хорошим спа і критими підігріваються басейнами. «Низький сезон» — відмінний час для екскурсій, відсутність виснажливої ​​спеки і черг сприяють вивченню околиць і поїздкам до віддалених пам'ятках.

Здійснюючи пошук туру в Туреччину від Корал Тревел, мандрівники можуть вибрати проживання в готелях всіх категорій від 3 * до 5 *. Практично всі резорти країни працюють за системою All, тільки в бюджетних готелях ще зустрічаються варіанти харчування BB або FB. Багато туркомплекси орієнтовані на сімейний відпочинок, є готелі з позначкою «тільки для дорослих».

Ціна путівки залежить від рівня і місця розташування резорту. Розташовані на першій лінії готелі коштують дорожче віддалених від пляжу міських аналогів. Готелі на околиці часто володіють більшою територією, ніж комплекси в центрі міста. Хороші «четвірки» нерідко не поступаються недорогим «п'ятірок» за вартістю і рівнем обслуговування.