Корал Тревел Туреччина

  Відвідування дозволено. В'їзд без тестів та довідки про вакцинацію. Страхування від COVID-19 включено у вартість туру. Докладніше про умови в'їзду

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Туреччини

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Туроператор «Корал Тревел» входить до міжнародної групи компаній OTI Holding, створену в 1992 році. 27 компаній холдингу працюють на території 15 держав. Авіасполучення забезпечують 26 літаків, 70% з яких належать OTI. Партнери групи продають путівки в Туреччину від «Корал Тревел» у власні готелі холдингу Otium Hotels, Seven Seas Resort & Hotels, Xanadu Resort.

Бренд Coral Travel представлений в Україні, Грузії, Польщі, Німеччини, Туреччини, Білорусі. В даний момент асортимент оператора представлений готелями і курортами 28 країн світу. Популярністю серед туристів користуються тури в Єгипет від «Корал Тревел» , путівки на турецькі та іспанські курорти, поїздки в Грецію, Таїланд, Арабські Емірати, Австрію, Домінікану.

Туроператор контролює якість пропонованого туристичного продукту на всіх етапах, від підбору компонентів до реалізації. Підприємство орієнтується на міжнародні стандарти ISO 9001: 2000, щоб надані послуги відповідали сучасним вимогам. Компанія робить все, щоб відпочинок в Туреччині від «Корал Тревел» був якісним і доступним для українців.

Компанія вносить свій внесок у створення в Україні туристичного ринку, побудованого на чесній роботі і взаємоповазі туроператорів, агентів і клієнтів . Досягнення бренду на цьому терені підтверджують більше десятка нагород, серед яких і «Туроператор року» за 2016 2017, 2018 рр., Отримані в конкурсі «Вибір року».

Путівки від Coral Travel реалізують великі мережеві агентства і невеликі туристичні фірми. Здійснити зручний підбір туру в Туреччину від «Корал Тревел» можна і в «Поїхали з нами». В асортименті туроператора — елітний, бюджетний, пляжний, гірськолижний, екскурсійний відпочинок, спа та оздоровчі поїздки, корпоративні, сімейні подорожі, весільні церемонії за кордоном. Протягом всього року з'являються «гарячі» пропозиції, також доступна рання бронь.

До Туреччини з «Корал Тревел»

З першого року заснування бренду відправляє туроператор Coral Travel в Туреччину бажаючих відпочити на приморських курортах. Південний турецький берег — доступне і комфортне місце для релаксу, де з травня по жовтень триває пляжний сезон. У прибережній зоні Середземного і Егейського морів під кінець весни температура повітря досягає +27 ° С, влітку показники перевищують +33 ° С. Вода в морях прогрівається до +25... +29 °С.

Починаючи з грудня і до початку травня часто з'являються гарячі тури в Туреччину від Корал Тревел. Море в цей період прохолодне для купання, багато курортні готелі закриваються до літа. Залишаються відкритими переважно туркомплекси з хорошим спа і критими підігріваються басейнами. «Низький сезон» — відмінний час для екскурсій, відсутність виснажливої ​​спеки і черг сприяють вивченню околиць і поїздкам до віддалених пам'ятках.

Здійснюючи пошук туру в Туреччину від Корал Тревел, мандрівники можуть вибрати проживання в готелях всіх категорій від 3 * до 5 *. Практично всі резорти країни працюють за системою All, тільки в бюджетних готелях ще зустрічаються варіанти харчування BB або FB. Багато туркомплекси орієнтовані на сімейний відпочинок, є готелі з позначкою «тільки для дорослих».

Ціна путівки залежить від рівня і місця розташування резорту. Розташовані на першій лінії готелі коштують дорожче віддалених від пляжу міських аналогів. Готелі на околиці часто володіють більшою територією, ніж комплекси в центрі міста. Хороші «четвірки» нерідко не поступаються недорогим «п'ятірок» за вартістю і рівнем обслуговування.