Туроператор Mouzenidis Travel

Популярні напрямки подорожей з Mouzenidis

Пошук турів від туроператора Mouzenidis

Інформація про туроператора

Компанія Mouzenidis Travel заснована в 1995 році і вже більше 24 років є провідною ланкою в туристичному сегменті України. Входить до складу холдингу Mouzenidis Group, завдяки чому може пропонувати різноманітні варіанти відпочинку, точно і відповідно до побажань клієнтів. Основний напрямок, з яким працює туроператор Mouzenidis travel - Греція.

Головний офіс компанії знаходиться в Греції, в місті Салоніки. Багато її філії розкидані по курортам. А регіональна мережа на сьогоднішній день включає більше 80 представництв, які розташовані в Україні, Німеччині, Латвії, Білорусі, Естонії, Росії, Молдові, Казахстані, Грузії, Румунії, Італії, Вірменії, Польщі, на Кіпрі та інших країнах. Компанія розвивається і кількість філій продовжує зростати з кожним роком. Все для того, щоб запропонувати цікавий і доступний відпочинок якомога більшій кількості мандрівників.

Концепція туроператора полягає в постійному поліпшенні якості обслуговування клієнтів і пошуку нових вигідних пропозицій. Пошук туру Музенідіс Тревел проводиться онлайн на нашому сайті. Ви можете відразу ж вказати свої побажання по курорту, «зірковості» готелю, системі харчування і отримаєте найкращі пропозиції відMouzenidis Travel.

Компанія контролює якість обслуговування мандрівників з моменту покупки путівки до приїзду додому, швидко вирішує виниклі питання. З такою внутрішньою політикою фірму вже оцінили тисячі мандрівників. А в найближчому часі організація планує досягти показника 1 млн туристів в рік. З урахуванням того, що потік клієнтів з 1998 року виріс більш, ніж в 60 разів, це абсолютно реально.

спеціалізація

Основним напрямком є Греція. Підбір туру від Музенідіс Тревел завжди ґрунтується на перевагах і побажання клієнтів. Серед послуг, що надаються:

 • Пляжний відпочинок;
 • розміщення в готелях від 2 *;
 • розміщення в апартаментах або віллах;
 • відпочинок для дітей;
 • екскурсії;
 • паломництво;
 • корпоративний туризм;
 • весільні подорожі, включаючи вінчання;
 • хрещення;
 • оздоровчі і лікувальні тури;
 • круїзи.

Якщо у вас є ідея, як провести відпустку незабутньо, але виникли складнощі з її реалізацією, звертайтеся будь-яким зручним способом до тревел-менеджерам - вони швидко знайдуть цікаві варіанти турів серед актуальних пропозицій оператора.

Також турагентство Mouzenidis travel надасть в готелях перекладачів, організовує трансфери на комфортабельних сучасних автобусах Mercedes і Setra, оснащених кондиціонером і бездротовим інтернетом. Компанія може похвалитися власним автопарком, що дозволяє забезпечити туристам як групові екскурсії, так і індивідуальні поїздки на представницьких авто.

Крім того, туроператор пропонує відпочинок на гірськолижних курортах в Болгарії. А з 2017 року з Mouzenidistravelможна відправитися в Грузію, Вірменію, Італію, Кіпр, Азербайджан і на Мальдіви.

Великою популярністю серед клієнтів агентства користуються і гарячі тури Музенідіс Тревел. Зазвичай такі пропозиції з'являються за кілька днів-тиждень до вильоту, тому потрібно бути готовим до відпустки. Зате вартість гарячих путівок куди нижче звичайних, і це відмінна можливість відволіктися від повсякденної рутини!
Туроператор Mouzenidis Travel