Ваш город:
Заказать обратный звонок
Group 2 copy.png
Главная сайта \ Купить тур в Киеве \ Поехали с нами, ул. Константиновская 20, оф.5
296 офисов
в 74 городах
Где купить
924 395
туристов
выбрали нас
Отзывы
Сегодня заказали туры

Поехали с нами, ул. Константиновская 20, оф.5

Киев, ул. Константиновская 20, оф.5, метро Контрактовая пл.
+38(050)613-80-38
+38(044)425-90-09
+38(067)600-16-64
Обратный звонок
Пн-Пт: 10:00 - 19:00, Сб: 10:00 - 15:00, Вс: выходной
очень удобно от метро 2 минуты ходьбы в сторону кинотеатра" Жовтень" Во дворе есть парковка
Этот офис предоставляет туры в кредит
Лілія Москальова
18 сентября 2017, офис: г. Киев, ул. Константиновская 20, оф.5
Відпочивали в Єгипті ( Шарм єль Шейх) , все СУПЕР!!!!!!!!!!! море,готель, екскурсії, різноманітні рибки які їли з рук і плавали поруч з нами майже на березі, вражень вистачить на все життя, було таке враження що ми попали в казку. Дуже велика подяка вашій компанії, а особливо Наталкі Андрющенко, яка була з нами на зв"язку майже безперервно, відповідала на всі наші питання ( навіть безглузді) ставилася до нас з великим розумінням, з гумором, добром.Давала різні корисні поради, адже ми вперше приїхали на відпочинок за межіУкраїни. Без її порад, рекомендацій та підтримки наш відпочинок не був би таким насиченим та яскравим!!!!!!!! Це людина з великим серцем, проста в спілкуванні і взагалі майстер своєї справи!!!!!!!! Дякуємо тобі Наталочко!!!!!! Завжди тільки з вами!!!!!!!!!!!
Наталия
08 сентября 2017, офис: г. Киев, ул. Константиновская 20, оф.5
Огромное спасибо за организацию отдыха в Турции. Менеджер туристической компании "Поехали с нами" Наталья Андрющенко очень, внимательная. Обезательно поедем еще по ее рекомендациях.
Елена Торговцева
06 сентября 2017, офис: г. Киев, ул. Константиновская 20, оф.5
Відпочивали в Сіде, Турція з 29 серпня по 5 вересня 9 чоловік з них 3 дітей різного віку від 3 до 12 років. Виліт з Кривого рогу. Відпочинок супер. Поіздка була організована за лічені дні. Хочу подякувати вашій компаніі, а особливо Андрющенко Наталію. Людина своєі справи. Дуже кваліфікований спеціаліст. Мислить в вірному напрямку, розуміє з пів слова, вільно володіє украінською мовою, не кривляє як російськомовні інші співробітники компаніі. Організувала все на вищому рівні. Співпрацювала з нами на протязі всього відпочинку. А це дуже важливо так як маю гіркий випадок на відпочинку, то знаю що говорю. Дуже рекомендую компанію та Андрющенко Наталію. Керівництво, зверніть увагу. З повагою Торговцева Олена. Відтепер тільки "Поіхали з нами"
Выберите страну для подбора тура
И укажите предпочтительный способ связи с Вами
Радмила Кирпань
Руководитель офиса
Дарья Черкашина
Менеджер
Анна Прокофьева
Менеджер
 

Есть вопросы?

Мы перезвоним Вам в ближайшее время!

Перезвоните мне!