Dosi Hotel Side

Турция , Сиде
Об отеле
Отправить заявку на подбор тура в этот отель
Ближайшие к вам офисы "Поехали с нами"

Описание отеля Dosi Hotel Side 4*.
Сиде, Турция

Check-in 14:00
Check-out 12:00

Дополнительная информация о питании:

Бар

Дополнительно об отеле Dosi Hotel Side:

Трансфер

Камера хранения багажа

Отопление

Круглосуточная стойка регистрации

Лифт

Обмен валюты

Курение на всей территории запрещено

Размещение домашних животных не допускается.

Бесплатно

  • Wi-Fi в лобби
  • Места для парковки

Рестораны:

Ресторан («шведский стол»)

Бесплатно

  • Фен

Платно

  • Сейф

Бассейны:

Открытый бассейн (работает по сезонам)

Бассейн

Бесплатно

  • Настольный тенис
  • Фитнес-клуб

Платно

  • Сауна
  • Турецкая баня

Отзывы об отеле Dosi Hotel Side 4*

Оценка 
4,4
из 5
Расположение
3
Питание
5
Развлечение
5
Обслуживание
5
Номера
3
Всего 
2
отзыва
Хороших
2
Средних
0
Плохих
0
4,2
Наталія 15 сен 2017
Расположение - 3
Питание - 5
Развлечение - 5
Обслуживание - 5
Номера - 3
Враження залишилися самі позитивні і 9 ночей було навіть мало. Персонал дуже привітний, завжди запитають, чи не голодні, чи щось хочемо, посміхаються. Правда, російською, а тим більше українською ніхто не розмовляє, можливо тільки якісь ключові вислови. Аніматори розмовляють різними мовами, підходять і спілкуються. Розваги практично щовечора. Запрошують виступати різні колективи: місцеві, з Африки... Кімната наша, стандарт, як на фото, маленька, але зі всім необхідним і чисто. Плазмовий телевізор без толку, бо на англійській лише ВВС знайшли, а все інше німецькою, турецькою, трохи польських і рос 1, дуже гнітючий канал. Кормлять більше ніж добре! Кожен день щось нове і на любий смак. Дуже багато м"ясних страв, але я зовсім м"яса не їм і при тому голодною не залишилася ;) А солодке - то взагалі окрема тема! Величезний вибір і надзвичайно смачне. Фруктів також було достатньо. Dosi (орендує здається) пляж, він знаходиться далеко від готелю, по розкладу туди возять і забирають.
Враження залишилися самі позитивні і 9 ночей було навіть мало. Персонал дуже привітний, завжди запитають, чи не голодні, чи щось хочемо, посміхаються. Правда, російською, а тим більше українською ніхто не розмовляє, можливо тільки якісь ключові вислови. Аніматори розмовляють різними мовами, підходять і спілкуються. Розваги практично щовечора. Запрошують виступати різні колективи: місцеві, з Африки... Кімната наша, стандарт, як на фото, маленька, але зі всім необхідним і чисто. Плазмовий телевізор без толку, бо на англійській лише ВВС знайшли, а все інше німецькою, турецькою, трохи польських і рос 1, дуже гнітючий канал. Кормлять більше ніж добре! Кожен день щось нове і на любий смак. Дуже багато м"ясних страв, але я зовсім м"яса не їм і при тому голодною не залишилася ;) А солодке - то взагалі окрема тема! Величезний вибір і надзвичайно смачне. Фруктів також було достатньо. Dosi (орендує здається) пляж, він знаходиться далеко від готелю, по розкладу туди возять і забирають. Ми були там лише раз. Вода там брудна, кажуть, що завжди. Тому ми 2 рази на день ходили на інший. Йти від готелю до моря приблизно 20хв. На шопінг потрібно їхати в Манавгат. Бо біля готелю на базарчику продається все те ж саме і по тим самим цінам, що в магазинах, в які вас можуть завезти. Але там вже не поторгуєшся. Загальне враження залишилося дуже позитивне. Хочеться повернутися. Та й їхати звідти не надто хотілося) Читать весь отзыв полностью
4,6
Владислав 20 июл 2017
Расположение - 4
Питание - 5
Развлечение - 5
Обслуживание - 5
Номера - 4
Отелем Dosi остались очень довольны, приятный доброжелательный персонал , питание просто супер, причём на любой вкус, всяческие шоу. Поломался кондиционер ,я сообщил об этом на рецэпшн по приходу с моря всё работало. Хорошая горка с верхнего бассейна в нижний. А самый большой плюс что основной контингент это немцы ( почти нет русских) . .
Отель на карте
Отправить заявку на подбор тура в этот отель
Ваши контакты