Менеджер сети турагентств «Поехали с нами»

Марта Еленец

Онлайн
Опыт
8 лет
Отзывы
4
Организовал(а) отдых 1154 туристам Поехали с нами
Отзывы (4)
Оставить отзыв
Отель, где отдыхали
Рейтинг менеджера
Добавьте фото
Просто перетащите сюда фотографии
или  выберите файлы
Выбрать файлы
Еще можно загрузить 10 фотографий
Загружайте файлы формата JPG, GIF, PNG размером до 5Мб
Марина 20 сентября 2023
Марта Єленець організувала чудовий відпочинок у Туречинні. Марта показала високий рівень клієнтоорієнтованості та організувала подорож у короткий термін. Під час комунікації надала безліч інформації і змогла донести її вірно, додаючи слушні поради. Марта надала постійну підтримку та завжди оперативно реагувала на запити, завжди була на зв'язку.
Ответить
Світлана 05 июля 2023
Доброго вечора. Марта, дякуємо за підбір для нас готелю! Нам дуже сподобалося, це дійсно гарний готель для сімейного відпочинку, спокійно, гарно, різноманітна їжа , снек бар, морозиво ( це просто рай для дітей), дитячі розваги😊 Заселили нас о 10 ранку, номер гарний, просторий. Ми дуже задоволені відпочинком, щиро вдячні😊👍
Ответить
Наталія 20 июня 2023
Марто,дуже вдячна вам за тур ,а саме за відпочинок в Туреччині .Ми з сином були за кордоном вперше, але в нас не було проблем,бо ви нам в усьому допомагали,навіть замовили квитки на автобус до Кишенева і порадили,що краще дійсно їхати через Молдавію.Я дуже задоволена вашою роботою .Ще раз дякую вам.
Ответить
Юлия 17 февраля 2022
Спасибо большое ! 2 раза лечу с вашей помощью и поддержкой 24 часа в сутки , с такими туроператорами совсем не страшно в любую точку мира с маленькими детьми :) подбор тура быстро и на любой кошелёк , а самое главное что даже за маленькие деньги ты попадаешь в отличные места :) спасибо ещё раз:)
Ответить